اخبار

انفجار آیفون ۷ : ایا کابوس نوت ۷ گریبان اپل را هم خواهد گرفت؟

هفته‌های گذشته برای شرکت کره‌ای سامسونگ بسیار سخت گذشت. مدیران تمام تلاش خود را به کار گرفته بودند تا مشکلات ناشی از انفجار گلکسی نوت (Galaxy Note 7) را به گونه‌ای حل کنند که اعتبار شرکت زیر سؤال نرود. اخیرا نیز مهندسین سامسونگ متوجه چنین مشکلی مشابهی در گوشی های هوشمند گلکسی اس ۷ اج و گلکسی نوت ۲ شده‌اند که آنها را در شرایط بسیار بدی قرار داده. اما حالا اخبار جدیدی در رابطه با انفجار آیفون ۷ (iPhone 7) منتشر شده که می‌تواند لبخند مدیران سامی را به همراه داشته باشد.

منفجر شدن یک گوشی هوشمند نمی‌تواند اتفاقی ساده باشد، گلکسی نوت ۷ های معیوب نیز به دلیل مشکلات باتری و به هنگام شارژ شدن در موارد بسیاری آتش گرفتند که البته همگی نیز رسما تأیید شدند. اما به تازگی یکی از افراد در شبکه اجتماعی رِدیت با نام کاربری “kroopthesnoop”، تصویری از آیفون ۷ خود را منتشر کرده که قبل از استفاده، دچار حریق شده است.

 

انفجار آیفون 7

 

در حال حاضر جزئیات این حادثه مشخص نیست اما یکی از کاربران طی پرسشی، علت انفجار آیفون ۷ را جویا شده که kroopthesnoop در پاسخ، اینگونه اعلام کرده است:

مطمئن نیستم، اما احتمالا اتفاق بین تولید و ارسال این گوشی هوشمند رخ داده است.

اگر به تصویر قرار گرفته نیز دقت کنید، متوجه آسیب دیدن جعبه آیفون ۷ خواهید شد. به همین جهت شاید بتوان گفت که این حادثه، پیش از ارسال گوشی و در کارخانه اتفاق افتاده است. به هر صورت شاید بهتر باشد تا مشخص شدن دلیل اصلی این حادثه در مورد پرچم دار جدید اپل قضاوت نکنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا