اخبار

چگونه در LG G4 اسکرین شات بگیریم؟

LG G4 از جمله گوشی هایی بود که با استقبال گرمی رو به رو شد . البته این استقبال و رجوع کاربران به این گوشی قابل پیشبینی هم بود . چرا که دو نسل قبلی آن یعنی G2 و G3 هم بسیار خوب بودند . به همین دلیل این دو گوشی قدیمی این شرکت ، سکوی پرتابی شدند تا گل سر سبد جدید ال جی با چنین موفقیتی رو به رو شود. این واقعیت که این پرچمدار چیزی متفاوت را در قالب خود ارائه میدهد کاملا دلپذیر است. چرا که قالب یکی از مدل های آن چرمی میباشد. همچنین عنوانی مانند بهترین دوربین در گوشی های هوشمند توانسته به این گوشی بسیار کمک کند.

چگونه در LG G4 اسکرین شات بگیریم؟

همانطور که میدانید در گوشی های ال جی کلید پاور یا لاک گوشی در بین کلید های کم و زیاد کردن میزان حجم صدای گوشی همه و همه در پشت این دستگاه قرار گرفته اند . با این حال این موضوع کمی  کسانی که قصد گرفتن اسکرین شات در این گوشی را دارند را گیج میکند.

خوشبختانه ، گرفتن اسکرین شات در این گوشی چندان هم گیج کننده نیست . شما میتوانید این  به راحتی تنها با فشردن دکمه های پاور/لاک و کلید کم کردن حجم صدا این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. پس از انجام این کار شما صدایی همانند بسته شدن شاتر را از گوشی خود میشنوید . همچنین وقتی این کار را انجام دادید در کنار تصویری که نمایان میشود ، گزینه ای برای شما قرار داده شده است تا آن را در مستقیم به اشتراک بگذارید.

چگونه در LG G4 اسکرین شات بگیریم؟

به همین آسانی میتوانید در LG G4  خود اسکرین شات ثبت کنید . البته اگر این گوشی را داشته باشید !

منبع : phonearena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا