اخبار تکنولوژی

اپل و بروزرسانی قیمت اپ استور

شرکت اپل به تازگی اسناد توسعه‌دهنده را منتشر کرد که نشان داده سیستم قیمت جدیدی در اپ استور به کار گرفته خواهد شد. این شرکت اکنون تعداد امتیازهای قیمت را ۱۰ برابر افزایش داده و به توسعه دهندگان این امکان را خواهد داد که بین ۹۰۰ گزینه یک مورد را انتخاب کنند.

این یک گام بزرگ از سیستم موجود ۰.۹۹ دلار در هر مرحله بوده و اگر توسعه دهندگان تصمیم بگیرند، می‌توانند مقادیر کامل را تعیین کنند. قیمت برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه‌ای اپ استور می‌تواند از ۰.۲۹ دلار شروع شود، در حالی که بالاترین قیمتی که یک توسعه‌دهنده می‌تواند بپردازد، ۱۰۰۰۰ دلار است، اگرچه این امر به مجوز خاصی از اپل نیاز دارد. مراحل جدید شامل هر بازه ۰.۱۰ دلار تا ۱۰ دلار یا هر بازه ۰.۵۰ دلار تا ۵۰ دلار خواهد بود.

اصلاح قیمت برنامه های اپ استور

توسعه‌دهندگان همچنین می‌توانند از «قیمت‌های یکسان‌شده جهانی» استفاده کنند که از رایج‌ترین قراردادهای قیمت‌گذاری در هر کشور یا منطقه پیروی می‌کند. در دسترس بودن برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه‌ای را می‌توان منطقه‌ای کرد تا به توسعه‌دهندگان اجازه دهد تا «سرویس‌های سفارشی» را به کاربران خود ارائه دهند.

در ۹ می ۲۰۲۳، اپل قیمت‌گذاری برنامه‌های موجود و خریدهای درون‌برنامه‌ای یک‌باره را در تمامی ۱۷۵ فروشگاه اپ استور به‌روزرسانی می‌کند و هزینه یکسان شده جهانی با استفاده از اطلاعات نرخ ارز در دسترس عموم از مشاوران داده‌های مالی، مطبوعات، تطبیق داده می‌شود، بیان کرد.

اگر توسعه‌دهندگان نتوانند قبل از موعد مقرر به‌روزرسانی کنند، اپل این کار را برای آنها انجام می‌دهد و این تبدیل را بر اساس قیمت پایه دلار آمریکا انجام می‌دهد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا