اخبار تکنولوژی

رویت شدن تبلت جدید لنوو در FCC

براساس گزارش‌ها شرکت لنوو در حال توسعه تبلت جدید بوده که انتظار داریم بزودی معرفی شود. تبلت جدید لنوو از مشخصات و ویژگی‌های منحصربفردی هم بهره می‌برد.

این تبلت جدید لنوو در FCC رویت شده و با شماره مدل TB-X6E6F شناخته می‌شود. برخی مشخصات دستگاه فاش شده که باید به شبکه ۵G اشاره کرد و باندهای نسل جدید شبکه را هم دربرمی‌گیرد.

طیف رادیویی لنوو TB-X6E6F از ۳۰ هرتز تا ۳۰۰ هرتز متغیر است. این تبلت به احتمال زیاد از قانون فرکانس کمتر و برد بیشتر پیروی می‌کند، با این حال، اگر فرکانس کمتر باشد، از نرخ داده کمتری پشتیبانی خواهد کرد.

تبلت جدید لنوو در نزدیکی رونمایی

در نتیجه، انتخاب یک طیف رادیویی نیاز به تعادل محدوده و نرخ داده دارد. وب سایت گواهی نیز ابعاد و طراحی جلوی این تبلت آینده را فاش کرد و نشان داد که طول مورب آن بیشتر از ۲۰۰ میلی‌متر است. Wi-Fi Ant در فاصله ۷۱.۲ میلی‌متری از سمت چپ قرار گرفته و ابعاد آن ۱۵۸.۸ میلی‌متر در ۲۵۱.۲ میلی‌متر در ۹.۲ میلی‌متر است.

باند رادیویی ISM 2.4 گیگاهرتز (۲۴۰۰ تا ۲۴۸۳.۵ مگاهرتز) توسط فناوری بلوتوث در این تبلت آینده استفاده می‌شود که بدون شک تعادل مناسبی بین برد و اتصال ارائه می‌دهد. یک استاندارد واقعی برای ارتباطات بی‌سیم کم مصرف، باند ۲.۴ گیگاهرتز نیز در همه جا قابل دسترس است.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود لنوو چه زمانی این تبلت مرموز و معرفی نشده را رونمایی خواهد کرد. این برند شناخته شده چینی سابقه درخشانی در تولید تبلت داشته و مدل جدید نیز گزینه میان رده به حساب خواهد آمد.

برای کسب جزئیات پیرامون تبلت‌های لنوو به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا