برنامه و بازی

برترین آنتی‌ ویروس ‌های اندرویدی در سال ۲۰۱۸ + دانلود

در دهه اخیر سیستم‌عامل اندروید به یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سیستم‌عامل‌های دنیا تبدیل شده است. همین محبوبیت باعث شده که این سیستم‌عامل هدف بدافزارهای زیادی قرار بگیرد. بنابراین برای مصون ماندن در برابر این بدافزارها به آنتی‌ ویروس های معتبر نیاز دارید. ‌در این پست سعی داریم بهترین آنتی‌ ویروس های اندرویدی ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنید. با موبایلستان همراه باشید.
خیلی از موارد زیر به صورت خودکار گوشی شما را اسکن می‌کنند و به صورت فعال جلوی دانلود صفحه‌های مخرب و یا دانلود آنها را می‌گیرند. همچنین اکثر این آنتی‌ ویروس‌ها در تست AV نمره بسیار خوبی گرفته‌اند. این تست یکی از معترترین منابع تست آنتی‌ ویروس ها است.


۱. Avast Mobile Security

Avast Mobile Security
مزایا

 • بلاک کردن تماس‌ها
 • قابلیت ضد سرقت

معایب

 • دارای تبلیغات

شرکت Avast که غول بزرگی در صنعت آنتی‌ ویروس است تمام قدرت خود را برای ساخت این اپ بکار گرفته است و برنامه‌ای را ساخته که فراتر از هر نرم‌افزار دیگری است. از قابلیت‌های نسخه رایگان این برنامه می‌توان به قابلیت بلاک تماس‌ها، فایروال قوی و قابلیت ضد سرقت اشاره کرد. با این قابلیت شما می‌توانید بعد از گم شدن گوشی خودتان آن را قفل یا محتوای گوشی را بطور کامل پاک کنید.
این اپ که قبلاً جزء برنامه‌های پولی بود حالا به صورت رایگان ارائه می‌شود، اما درون برنامه٬ تبلیغاتی نمایش داده می‌شود. برای از بین بردن تبلیغات می‌توانید مبلغ کمی را به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنید. یکی از خوبی‌های نسخه پولی قابلیت «قفل درون برنامه» است. با این قابلیت می‌توانید بر روی اپ‌های خود رمز بگذارید. این قابلیت باعث می‌شود که بدافزارها برنامه‌های شما را به صورت خودکار باز نکنند.

دانلود آنتی ویروس Avast Mobile Security


۲. Bitdefender Antivirus Free


مزایا

 • کار زیادی از سیستم شما نمی‌کشد
 • نصب بسیار آسان

معایب

 • باید برای اسکن ویروس‌ها از قبل زمان مشخص کنید

در جامعه امنیت اسم Bitdefender از اسم‌های بزرگ است. نرم‌افزار اندروید این شرکت بسیار سبک است. درواقع برای جلوگیری از استفاده بی‌رویه از رم و باتری گوشی شما، این برنامه در پس‌زمینه باقی نمی‌ماند.
این قابلیت مثل یک چاقوی دولبه می‌ماند. از طرفی کار زیادی از سیستم شما کشیده نمی‌شود و از طرف دیگر باید برای اسکن‌ها به صورت دستی از آن استفاده کنید. از دیگر مزایای این برنامه می‌‌توان به جزئیات کم آن اشاره کرد. همین که برنامه را نصب کردید می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
از خوبی‌های نسخه پولی این برنامه می‌توان به سیستم ضد سرقت و آنتی‌ ویروس مخصوص گوگل کروم اشاره کرد.
یکی از مواردی که فقط مخصوص این آنتی‌ ویروس است، سیستم WearOn است که با ساعت هوشمند شما ست می‌شود و اگر گوشی خود را فراموش کنید به شما هشدار می‌دهد.

دانلود آنتی ویروس: Bitdefender Antivirus Free


۳. AVL

AVL
مزایا

 • آنتی‌ویروس قوی
 • استفاده کم از منابع گوشی
 • قابلیت بلاک تماس‌ها

Anity AVL برنده سابق تست AV در بخش بهترین محافظ برای گوشی‌همراه است. این اپ نه تنها دارای دیتابیس قوی برای شناسایی ویروس ها است، بلکه تمامی فایل‌های قابل اجرا را شناسایی می کند.
از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار جلوگیری از دریافت تماس از شماره‌های که مشخص می‌کنید و سیستم ضد هک از طرف سایت‌های مخرب را می‌توان نام‌ برد. همین که این نرم‌افزار از منابع گوشی شما استفاده زیادی ندارد نکته مهمی است و برای کسانی که نگران عمر باتری خود هستند گزینه مناسبی است.

دانلود آنتی ویرویس: AVL


۴. McAfee Security & Power Booster Free


مزایا

 • ویژگی ضد سرقت پیشرفته
 • جلوگیری از سرقت اطلاعات توسط دیگر نرم‌افزارها

معایب

 • دارای تبلیغات

درمیان آنتی‌ویروس‌های رایانه McAfee از بزرگ‌ترین و شناخته شده‌ترین نام‌ها است. نسخه اندرویدی این نرم‌افزار هم شما را ناامید نخواهد کرد. به غیر از اینکه از سیستم قوی آنتی‌ ویروس برخوردار است، نسخه رایگان این نرم‌افزار دارای قابلیت ردیابی، قفل کردن، و پاک کردن اطلاعات گوشی شما پس از گم شدن را دارد. اگر گوشی شما گم شد، این برنامه می‌تواند از سارق برای شما عکس هم بگیرد.
این آنتی‌ ویروس اپ‌های دیگر را برسی می‌کند و اگر اپ‌های شما بی‌اجازه از اطلاعات شما استفاده می‌کردند آنها را متوقف می‌کند.

دانلود آنتی ویروس: McAfee Security & Power Booster Free


آنتی ویروس Kaspersky

Kaspersky Mobile Antivirus
مزایا

 • شناسایی بی‌نظیر بد افزارها
 • بلاک کردن سایت‌ها یا لینک‌های مخرب

معایب

 • ویژگی‌های بیشتر فقط مخصوص نسخه پولی است

اگر کمتر آشنایی با امنیت داشته باشید، مطمئناً نام Kaspersky به گوش شما خورده است. نسخه رایگان این آنتی‌ ویروس قابلیت‌های بی‌نظیری دارد. طبق گفته تست AV این آنتی‌ ویروس قدرت شناسایی ۹۹.۹% بدافزارهای موجود را دارد.
قبل از اینکه بر روی لینکی کلیک کنید، این نرم‌افزار آن را بررسی می‌کند و از ویروسی شدن سیستم شما جلوگیری می‌کند. همچنین این آنتی‌ ویروس از ساعت‌های هوشمند اندروید هم پشتیبانی می‌کند.

دانلود آنتی ویروس: Kaspersky


۶. Sophos Free Antivirus and Security

Sophos Free Antivirus and Security
مزایا

 • محافظت بی‌عیب و نقص
 • بدون تبلیغ
 • دارای تأیید دو مرحله‌ای

این نرم‌افزار در سال ۲۰۱۵ برنده جایزه تست AV شد. برخلاف دیگر آنتی‌ ویروس‌های رایگان Sophos دارای تبلیغات نیست.
در زمان نصب هر نرم‌افزار Sophos آنها را برای محتوای مضر و سرقت اطلاعات چک می‌کند و اگر موردی پیدا کند شما را با خبر می‌کند. شما می‌توانید زمان اسکن نرم‌افزار را مشخص کنید. همچنین دیتابیس آن روزانه آپدیت می‌شود.
این نرم‌افزار دارای یک اسکنر کد QR است که با استفاده از آن می‌توانید به صورت امن به وای‌فای‌ها متصل شوید. این اپلیکیشن از یک سیستم تأیید کننده بهره می‌برد که پسورد‌های یک بار مصرف برای تأیید دومرحله‌ای ایجاد می‌کند.

دانلود آنتی ویروس: Sophos Free Antivirus and Security


۷. Norton Security and Ativirus

Norton Security and Antivirus
مزایا

 • قابلیت‌های بی‌نظیر برای یک آنتی‌ ویروس
 • قفل از راه دور

معایب

 • از سایت‌های مخرب جلوگیری نمی‌کند

چند ماه پیش که AV آزمایشی بر روی Norton انجام داد، این نرم‌افزار قادر بود که ۱۰۰% بدافزارها را شناسایی کند. این اسکنر می‌تواند ویروس‌ها را از درون فایل‌های اندرویدی شناسایی کند و به صورت خودکار آنها را حذف کند.
شما می‌توانید با ارسال یک پیامک گوشی خود را از راه دور قفل کنید. وحتی در صورت گم شدن گوشی شما، اگر پسورد گوشی شما ۱۰ بار اشتباه وارد شود، گوشی به صورت کامل قفل خواهد شد.

دانلود آنتی ویروس: Norton Security and Antivirus


۸. Trend Micro Mobile Security & Antivirus

Trend Micro Mobile Security & Antivirus
مزایا

 • امنیت بی‌نقص
 • اسکنر مخصوص برای فیسبوک

این آنتی‌ ویروس نه تنها سیستم خوبی برای جلوگیری از بدافزارها دارد، بلکه از دسترسی دیگر اپ‌ها به یکدیگر جلوگیری می‌کند. همچنین اگر پروفایل فیسبوک شما اطلاعات حساسی را نمایش می‌‌دهد، هشداری از طرف این برنامه دریافت خواهید کرد. نسخه رایگان به همراه ۷ روز ویژگی‌های نسخه پولی است. این ویژگی‌ها شامل جلوگیری از بدافزارهای درون برنامه است که از ویروسی شدن دستگاه شما جلوگیری می‌کند، همچنین قابلیت وبگردی امن، و جلوگیری از تماس‌ها را هم می‌توانید به این ویژگی‌ها اضافه کنید.

دانلود آنتی ویروس: Trend Micro Mobile Security & Antivirus


۹. AhnLab V3 Mobile Security

Trend Micro Mobile Security & Antivirus
مزایا

 • قدرت شناسایی بالایی دارد
 • امکانات زیادی دارد
 • هشدار ضد سرقت

این نرم‌افزار که از کشور کره‌جنوبی آمده به اندازه دیگر آنتی‌ ویروس‌های لیست‌ما مشهور نیست، اما به گفته تست AV توانسته بیش از ۹۹.۶% از بد‌افزارهای اندروید را شناسایی کند. نسخه رایگان این اپلیکیشن با ۱۰ روز امکانات نسخه پولی است. با این امکانات اگر مشکلی در سیستم شما باشد، به سرعت خبردار خواهید شد.
از دیگر موارد به قابلیت‌های حریم خصوصی این آنتی‌ ویروس می‌‌توان اشاره کرد. شما می‌توانید عکس‌ها و فایل‌های خود را کاملاً از گالری خود مخفی کنید و به راحتی تاریخچه مرورگر را پاک کنید. سیستم ضد سرقت بعد از اینکه گوشی شما سرقت شود یا سیم‌کارت آن عوض شود به صدا در می‌آید. همچنین شما می‌‌توانید از راه دور گوشی خود را ردیابی، قفل و پاک کنید.

دانلود آنتی ویروس: AhnLab V3 Mobile Security


۱۰. Avira Antivirus Security

آنتی‌ ویروس
مزایا

 • قابلیت اسکن کارت حافظه
 • ویژگی حفاظت از هویت

معایب

 • از وبسایت‌های مخرب جلوگیری نمی‌کند

این آنتی‌ ویروس فقط اطلاعات شما را در حافظه خود گوشی اسکن نمی‌کند، این اپلیکیشن قابلیت اسکن تمامی محتوای کارت حافظه شما را هم دارد. همچنین به تمام نرم‌افزارهای شما از نظر امنیت نمره می‌دهد تا شما خودتان تصمیم بگیرید که کدام اپلیکیشن را نیاز دارید و کدام را نمی‌خواهید. قابلیت «حفاظت از هویت» به صورت مداوم ایمیل شما را چک می‌کند که در معرض خطر قرار نگرفته باشید. اگر قصد مشخص کردن سیاست‌های امنیتی در چندین وسیله اندرویدی را دارید، با استفاده از این برنامه می‌توانید یک سیاست واحد مشخص کنید تا همه از آن پیروی کنند.
نسخه پولی دارای پشتیبانی بهتر، جلوگیری خودکار از سایت‌های مخرب و آپدیت‌های بیشتر است.

دانلود آنتی ویروس: Avira Antivirus Security


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا