اخبار تکنولوژی

انتشار آپدیت امنیتی ماه سپتامبر برای تلفن گلکسی S20FE

سامسونگ آپدیت امنیتی ماه سپتامبر را برای چند دستگاه دیگر گلکسی منتشر کرده است. آخرین به‌روزرسانی امنیتی اکنون برای تلفن گلکسی S20FE، گلکسی A72 و گلکسی A52 منتشر شده است.

همچنین به طور گسترده برای سری گلکسی S23 و گلکسی A52 5G در دسترس قرار گرفت. نسخه امنیتی این ماه بیش از ۶۰ آسیب‌پذیری را در دستگاه‌های گلکسی اصلاح می‌کند.

با Galaxy S20 FE، می‌توانیم تأیید کنیم که SMR سپتامبر (انتشار نگهداری امنیتی) برای هر دو نسخه ۴G و ۵G این تلفن همراه منتشر شد. این به‌روزرسانی به طور گسترده در اروپا در دسترس بوده و کاربران به ترتیب شماره ساخت نرم افزاری G780GXXS7EWH8 و G781BXXS8HWH8 را دریافت می‌کنند. سامسونگ باید به‌زودی این نسخه را به بازارهای دیگر، از جمله ایالات متحده (جایی که فقط نسخه ۵G فروخته شد) گسترش دهد.

به‌روزرسانی ماه سپتامبر برای گلکسی A72 به‌طور گسترده در دسترس نیست. اولین بار توسط SamMobile گزارش شد، این عرضه در زمان نگارش این مقاله فراتر از قزاقستان، روسیه و اوکراین گسترش نیافته بود. این گوشی میان رده ۲۰۲۱ دارای SMR جدید با نسخه نرم افزاری A725FXXU6DWH2 است. در حالی که Galaxy S20 FE تنها آخرین اصلاحات امنیتی را دریافت می‌کند، گلکسی A72 برخی بهبودهای پایداری و قابلیت اطمینان سیستم را نیز انجام می‌دهد.

تلفن گلکسی S20FE بروزرسانی شد

گلکسی A52 یکی دیگر از گوشی‌های سامسونگ است که اخیراً دریافت SMR سپتامبر را آغاز کرد. شماره ساخت به روز شده برای گوشی A525FXXU6DWH2 در اروپا و A525MUBS6DWH3 در آمریکای لاتین است. دستگاه با این آپدیت حداقل در اروپا بهینه‌سازی سیستم را دریافت می‌کند. به‌زودی عرضه گسترده‌تر واحدها در آسیا، آفریقا و سایر بازارها باید دنبال شود.

این گوشی از نسخه ۵G خود در جشن آپدیت سپتامبر سامسونگ پیروی می‌کند. مدل دوم این بروزرسانی را در اوایل این هفته دریافت کرد. این یک عرضه محدود در کانادا بود. با این حال، شرکت کره‌ای از آن زمان به بعد به آمریکای لاتین نیز گسترش داده است. کاربران به‌روزرسانی را با شماره ساخت A526BXXS5EWI1 دریافت می‌کنند. نسخه‌های آمریکایی گلکسی A52 5G هنوز آخرین آپدیت امنیتی را از این شرکت کره‌ای دریافت نکرده‌اند.

سری گلکسی S23 یکی از اولین گوشی‌هایی بود که آپدیت امنیتی این ماه را از سامسونگ دریافت کرد. با این حال، این شرکت در ابتدا آپدیت امنیتی جدید را در ایالات متحده و کانادا منتشر کرد. پس از عرضه گسترده در این کشورها، شرکت کره‌ای اکنون SMR سپتامبر را به آخرین پرچمداران خود در اروپا سوق می‌دهد. شماره ساخت جدید در منطقه S91*BXXS3AWHR است. کاربران مناطق دیگر می‎‌توانند انتظار دریافت این آپدیت را در روزهای آینده داشته باشند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا