اخبار

سونی در حال ایجاد تغییرات در رابط کاربری گوشی‌های سری اکسپریا است

 
 
 
به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت زومیت که در خصوص تغییرات Sony در رابط کاربری گوشی ها سری اکسپریا خبر داده است.

سونی در پی ایجاد تحول در سری گوشی‌های هوشمند اکسپریا است و در مرحله‌ی اول به سراغ نرم‌افزار یا همان رابط کاربری مورد استفاده در این گوشی‌های هوشمند رفته است.
براساس اطلاعات ارائه شده توسط سونی این کمپانی ژاپنی در حال ایجاد تغییراتی در رابط کاربری مورد استفاده در گوشی‌های اندرویدی این خود است. شنیده‌ها نشان از این دارد که تغییرات در جهت همخوانی با نسخه‌ی آینده‌ی اندروید نیست، بلکه یک تغییر بنیادین در ظاهر رابط کاربری این کمپانی است.
کاربران گوشی‌هوشمند اکسپریا Z3 در کشور سوئد هم اکنون می‌توانند این رابط کاربری جدید را که در قالب نسخه‌ی بتا در اختیار کاربران قرار گرفته، دریافت کنند. دارندگان این گوشی‌هوشمند در کشور سوئد این شانس را خواهند داشت که با استفاده از این رابط کاربری جدید، تجربیات خود را در اختیار سونی قرار دهند. زمان انتشار نسخه‌ی بتا بین روزهای ۲۷ جولای تا ۱۳ سپتامبر تعیین شده است. احتمالا سونی همزمان با نسل بعدی پرچمدار خود این رابط کاربری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا