اخبار تکنولوژی

ایرتگ‌ اپل در نسل بعدی سال آینده معرفی می شود

علی‌رغم اینکه سه سال سن دارد، ایرتگ‌ اپل هنوز در مواقعی که نیاز دارید چیزی مانند کلید یا کیف پول خود را پیدا کنید مفید است. اما احتمالاً تا این لحظه می‌توانند از یک به‌روزرسانی استفاده کنند و به نظر می‌رسد رقیب Find My Device می‌تواند آن به‌روزرسانی را در سال آینده دریافت کند.

در خبرنامه امروز «Power On»، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داد که اپل در حال توسعه نسل بعدی ایرتگ است. این مکان یاب با کد B589 توسط شرکای تولیدی این غول فناوری در آسیا در حال آزمایش است.

اگر از خود می‌پرسید که اپل چه چیزی می‌تواند به ایرتگ اضافه کند تا آن را به جانشینی مناسب برای نسخه موجود تبدیل کند، به نظر می‌رسد که هیچ چیز خیلی شدیدی نباشد. گورمن ادعا می‌کند که به ردیاب جدید تراشه بهتری با ردیابی موقعیت مکانی بهتر داده می‌شود. تا آنجا که به پیشرفت‌ها مربوط می‌شود، به نظر می‌رسد که در حال حاضر این همه چیز در مورد این AirTag جدید شناخته شده است.

تاریخ دقیقی برای عرضه وجود ندارد، اما یک پنجره عرضه وجود دارد. گفته می‌شود که انتظار می‌رود این ایرتگ جدید در اواسط سال ۲۰۲۵ وارد بازار شود. در سمت Google، برچسب‌های جدید شبکه Find My Device Pebblebee و Chipolo هفته آینده راه‌اندازی خواهند شد. تولیدکنندگان دیگر مانند eufy نیز در حال توسعه برچسب‌ها برای شبکه بازسازی شده هستند.

ایرتگ‌ اپل در نسل جدید بزودی معرفی می شود

در دیگر خبرها اپل مدت زیادی است که روی گوشی تاشو آیفون کار می‌کند. این شرکت در اکتبر گذشته یک پتنت به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت کرد. USPTO اکنون درخواست ثبت اختراع را منتشر کرده که ویژگی‌های کلیدی لولای دستگاه تاشو اپل را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد اولین آیفون تاشو این شرکت، دستگاهی شبیه به سری گلکسی زد فلیپ سامسونگ باشد. شایعه شده است که مکانیسم لولای اپل “محدوده حرکتی بیشتر” را ارائه می‌دهد. FIG.1 یک دستگاه تاشو اپل را نشان داده که به گفته این شرکت، یک تلفن همراه، یک کامپیوتر یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی قابل حمل است.

بنابراین، اپل ممکن بوده در کنار آیفون‌های تاشو روی دستگاه‌های دیگری مانند آیپد تاشو کار کند. قابل ذکر است، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، انتظار داشت که یک آیپد-مک بوک تاشو هیبریدی در سال ۲۰۲۷ به تولید انبوه برسد. شکل ۲ نمای جانبی بخشی از یک دستگاه الکترونیکی مصور است که دارای یک لولا با پیوند است.

به گفته این شرکت، صفحه نمایش ممکن بوده در هر دو جهت با این طراحی لولا تا شود. در حالی که این یک دستگاه منحصر به فرد در بازار خواهد بود، شرکت تایید نکرد که در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

تصاویر ثبت اختراع نشان می‌دهد که دستگاه‌های تاشو این شرکت صفحات دنده‌های همگام‌سازی را با دندانه‌های قفل شده مجهز می‌کنند. این امکان “حرکت چرخشی هماهنگ بین نیمه چپ و راست لولا” را فراهم می‌کند. لولا ممکن است چندین نقطه به هم پیوسته داشته باشد که ممکن بوده برای حرکت چرخشی به یکدیگر متصل شوند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا